У Ківерцівському костелі відбувся концерт органної музики

20121110_10211272077295279_2087530773_n

У Ківерцівському костелі відбувся концерт органної музики, який поєднали із благодійністю – збирали кошти для відділення Крупівського навчально-реабілітаційного центру «Сонечко». У п’яти групах цього закладу навчається 60 дітей. Тут педагоги допомагають маленьким вихованцям впоратися із порушенням інтелекту та мовлення.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ківерцівського районного інформаційного порталу.

Народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич ще на початку літа побувала у відокремленому дошкільному відділенні «Сонечку» і заради того, аби допомогти діткам ще раз та привернути увагу ківерчан до недитячих проблем реабілітаційного центру відвідала благодійний концерт.

«В цьому містечку за кілька вулиць від костелу, в «Сонечку» живуть десятки діток, яким потрібна допомога і уваги від тих, хто може нею поділитися. Вони забезпечені харчуванням, мешкають в теплих приміщеннях, але потребують додаткових можливостей для реабілітації. Тому ми маємо робити все, що в наших силах, аби ці діти змогли розвиватися та стали повноцінними членами суспільства», – переконана народний депутат.

«Такі добрі справи йдуть не тільки на користь тим, заради кого вони робляться, а й на користь людям, які їх роблять, на користь їхній душі. Наші діти дуже ласкаві і надзвичайно добрі, і нам щиро хочеться допомагати їм всім, і зробити все, що у наших силах», – каже вихователь-методист дошкільного відділення «Сонечко» Крупівського НРЦ Людмила Луканьова.

До цієї доброї справи долучилися і вихованці Волинського державного  училища культури і мистецтв імені І. Стравінського разом зі своїм викладачем, відомим волинським органістом Петром Сухоцьким. Для них участь в благодійному заході завжди приносить моральне задоволення, кажуть музиканти.

«Такі концерти дають змогу людям доторкнутись до чогось високого і не буденного. Люди готові давати кошти і допомагати, бо вони впевнені, що ці гроші дійдуть до тих дітей, яким це потрібно», – запевняє студент Волинського державного  училища культури і мистецтв імені І. Стравінського Ігор Дідинчук.

«Потрібно щоб до такої акції залучалось якомога більше людей. Мені завжди шкода старших людей – пенсіонерів, бо вони вже не можуть заробити вже грошей попри те, що все життя працювали. А ще більше шкода тих діток, яким потрібне спеціальне – інклюзивне навчання. Тому їм треба допомагати. Як кажуть: з миру по нитці і буде бідному сорочка», – додає Петро Сухоцький.

Кожен відвідувач концерту вніс свою пожертву, аби зробити життя дітей у центрі «Сонечко» комфортнішим, а отже дати шанс дітям зробити ще один крок до особистісного розвитку. Педагоги «Сонечка» пишаються тим, що цього року 60% їхніх вихованців стали учнями загальноосвітніх шкіл області. Це свідчить про те, що їхня робота і їхні щирі наміри не марні.

Джерело: КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району