Волиньгаз робить незаконні махінації

20068303_10211271490440608_2083599770_n-1

Нововолинський інформаційни портал уже писав про те, що “Волиньгаз примусово встановлює газові лічильники на будинок, жителі – проти.
Ця історія отримала продовження.

Повідомлґє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Нововолинськ.
Сьогодні у двері подзвонили дві жіночки із Волиньгазу і повідомили, що людям, які відмовляються від встановлення лічильника на весь будинок, Волиньгаз піднімає граничну норму на одну людину вдвоє!

На запитання: “Згідно з яким законом це робиться?”, відповіли: “Ми не юристи” та показали аркуш А4 без жодних печаток та підписів на ньому, дивіться фото.
У цьому документі ніде не вказується про те, що піднімається норма на одну людину, немає жодних цифр, на скільки норма піднімається, а також немає посилання на жоден закон, згідно з яким це відбувається. Чи не вводять працівники Волиньгазу людей в оману, залякуючи підвищенням плати за газ, для того, щоб вони підписали згоду на встановлення?
У документі також міститься  посилання на Закон України №3533-VI від 16.06. 2011 року, згідно з яким повинні встановлюватися лічильники на газ до 1 січня 2018 року, у випадку, якщо газ використовується для приготування їжі.
Далі в документі зазначається, що цим Законом не передбачено встановлення індивідуальних лічильників. Але ж і встановлення лічильників на будинок даним законом також не передбачається, чи не так?
Також є посилання на 5 розділ IX Кодексу ГРМ, згідно з яким “може бути встановлений загальнобудинковий лічильник”.
По-перше, чи має Кодекс ГРМ більшу силу чим закон? Ні. По-друге, “може були встановлений” та “повинен бути встановлений” – це ж абсолютно різні речі.

І таких моментів у документі багато.

Потрібна консультація юриста щодо цього документа. Можливо, у місті є юристи, які можуть це прокоментувати, та дати відповідь на запитання, чи законно чинить “Волиньгаз”, збільшуючи норму на одну людину вдвоє за відмову встановлення лічильника на будинок?

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району