Якщо ви побачили чорну крапку на долоні у жінки – негайно телефонуйте в поліцію

Компанія “чорна точка” була створена на Facebook.

Її мета – допомогти розшукувати жертв домашнього насильства. Чорна точка на долоні – це символ, який є безмовним криком про допомогу, – передає ВОЛИНЬ МОЯ.

За допомогою такого знака жертви домашнього насильства можуть звернути на себе увагу і вказують, що вони знаходяться в серйозній небезпеці. Вони волають про допомогу і сподіваються, що будуть врятовані від кривдника. Якщо ви побачили когось з чорною крапкою на руці, ви можете допомогти людині, негайно зателефонувавши в поліцію.

Організатор компанії заявив: “Чорна точка на руці дозволяє оточуючим дізнатися, що жінка страждає від насильства в сім’ї і що їй необхідна допомога. Адже відкрито попросити про допомогу вона не може, оскільки кривдник практично весь час спостерігає за нею, стежить буквально за кожним кроком. Всього за добу завдяки цій компанії було виявлено більше 6000 жертв по всьому світу. Будь ласка, підтримайте компанію. Поділіться цією інформацією з друзями. Адже чим більше людина знає про це, тим більшій кількості страждають від насильства в сім’ї можна допомогти “.

Компанія вже допомогла врятувати багатьох жертв домашнього насильства. Ось історія однієї жінки, що вижила: “Я вагітна, а батько дитини поводиться дуже образливо. Він не тільки ображає мене словами, а й докладає руки. У мене це в голові не вкладається. А адже скоро має народитися дитина. Вчора я була в лікарні , він також був зі мною, ні на крок не відходячи від мене. Мені потрібно було пройти обстеження. Лікар попросив мене лягти на ліжко і опустив штору, я нахилилася, взяла ручку і написала, що потребую допомоги, адже я не могла сказати ні слова. Ця компанія дала мені сили звернутися за допомогою, і ось тепер я в безпеці завдяки чорній точці і небайдужим людям. Дякую, у мене ще тиждень терміну, і я, нарешті, в безпеці “.

Поділіться цією інформацією з друзями і допоможіть зупинити насильство в сім’ях. Безліч жінок дійсно дуже потребують допомоги.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району