Юні спортсмени Шацького СК «Торнадо» стали призерами в Республіці Литва

28 червня 2018  року юні дзюдоїсти Шацького спортивного клубу «Торнадо» взяли участь у Міжнародному турнірі з дзюдо  в місті Алітус Республіка Литва.

Взяли участь в турнірі 300 спортсменів з різних країн світу, зокрема: з Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Румунії, Бельгії, Польщі, Білорусії та України.

Команду з Волині представив тренер Луцької дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»  Олександр Іщук. У склад української групи увійшли 13 спортсменів, з них: 6 – з Луцька та 7 вихованців Шацького СК «Торнадо» (керівник Роман Самолюк).

В запеклих сутичках наші спортсмени вибороли перемогу і посіли такі місця:
1 місце – Роман Самолюк, Єлісей Мадрімов, Ілля Червяк.

2 місце – Назар Горніч (с.Голядин).

3 місце – Микола Поліщук  (с.Світязь), Назар Положевець (с.Положево) та Наталія Турич (с.Світязь).

Також з 29 червня по 5 липня 2018 року юні дзюдоїсти взяли участь в тренувальному зборі у м.Даугай, на якому вони витримали всі навантаження.

Зі слів очільника групи Олександра Іщука, кожного року українську команду Литва приймає безкоштовно і досить дружньо та гостинно.

«Литовці завжди пропонують свою допомогу нашим дітям, враховуючи ситуацію, що склалася на Сході країни надають всіляку підтримку. Тому для волинської команди  організовують культурно-розважальну програму, аби діти мали змогу оглянути природу та відвідати історичні місця литовського міста Даугай» – ділиться враженнями Олександр Борисович.

Готовили спортсменів до Міжнародного турніру тренери: президент СК «Торнадо» Роман Самолюк, віце-президенти СК «Торнадо» Ігор Самолюк та Олексій Писачук.

Тренерський склад спортивного клубу «Торнадо» та батьківський колектив висловлює подяку за сприяння в організації цієї поїздки голові Шацької райдержадміністрації Василю Голядинцю, а також за транспортне забезпечення сім’ям Олександру Положевцю (с.Положево) і Олександру Поліщуку (с.Світязь).

Бажаємо успіху  вихованцям місцевого спортивного клубу «Торнадо» в наступних змаганнях, адже вони успішно виступають і займають призові місця не лише на районних, обласних змаганнях, але й показують кращі результати на багатьох інших міжнародних турнірах.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату Шацької райдержадміністрації.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району